Založit webové stránky nebo eShop
něco o nás

Oddíl mladých hasičů při SDH Kosmonosy existuje již  velmi dlouho a v průběhu svého fungování vychoval velkou spoustu budoucích dospělých hasičů. V současné době navštěvuje náš "hasičák" téměř 20 dětí ve věku od 5 do 12 let. Trénujeme pravidelně každý pátek od 15 do 17hodin. Pokud nám to počasí dovolí snažíme se co nejvíce času trávit venku, pokud nám nepřeje, míváme tréninky buď v sokolovně, nebo na zbrojnici.

Náplň naší práce

Povinností mladého hasiče je osvojit si základní znalosti o technice hasičů, obsahu jejich práce, základy zdravovědy a podobné informace z oblasti záchranářské práce. Další velice důležitou částí naší činnosti je účast na hasičských soutěžích. Největší část závodní sezóny zabírá soutěž PLAMEN. Jedná se o serii několika závodů ve kterých získáváme body za umístění. Po poslední soutěži se body sečtou a určí se vítězné družstvo celého PLAMENU.

Disciplíny PLAMENU jsou tyto:

1. ZPV (závod požární všestrannosti)
  2. štafeta požárních dvojic a uzlování (halové soutěže)
  3. štafeta 4x60 a štafeta CTIF
  4. požární útok-klasický a požární útok CTIF

Také se pravidelně účastníme soutěží BOLESLAVSKÉHO POHÁRU ,kde se však jedná jen o soutěže v klasickém požárním útoku.

TOPlist
Tvorba webových stránek na WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek